İzmir Amasya Nakliye Ambarları

DİKKAT: EŞYA VE MALZEME YÜK’ÜNÜZ NE OLURSA OLSUN HER EMTİA VE MALZEMELER İÇİN TASARLANMIŞ ARAÇLARIMIZ İLE ŞEHİRLERARASI NAKLETTİRMEKTEYİZ EV EŞYA’LARINDAN KURU YÜK TONAJLI VE TOJSIZ MALZEME’LERE KADAR TAŞIMACILIK HİZMETİ VEREN TEK NAKLİYAT AMBARI FİRMASIYIZ

 

Amasya Parça nakliyat

peki parça eşya taşıma nedir? Bu bilgiyi bilmeyen vardır içinizden.bilmeyenler için bilgi aydınlatması yapalım. Parça eşya çeyiz eşyası,öğrenci veya öğretmen eşyası ya da yeni atananlar için eşya şeklinde olmaktadır. Bir çok kişi yeni atandığı yere ya da hemen geri döneceği ile tüm eşyalarını götürmek istemeyebilir. genelde bir koltuk tk. bir çamaşır makinesi bir tv ve bir buzdolabı  gibi eşyaları götürmek ister işte parça eşya hizmetimiz sadece bu eşyaları istediğiniz yere taşımak için yapılmıştır.

parsiyel taşıma sayesinde parça eşyalarınızı Türkiye’nin her noktasına götürüyoruz. Üstelik bu ulaşım esnası garanti kapsamında olup söz verdiğimiz gününde teslimat yapabiliyoruz.

Parsiyel taşıma da yeni araç filomuzla uygun kasalarla bir ilden aldığımız farklı eşyaları yakınlık derecesine göre sırayla  adreslerine teslim ediyoruz.

Örneğin Ankara İzmir arası parça eşya taşıtıyorsunuz Afyon’ daki eşyaları da bırakıp size en kısa zamanda eşyalarını ulaştırıyoruz.

Amasya Ağır nakliyat

ağır Nakliyat normal nakliye firmalarının yapamağı,  ebatları gereğinden büyük  bulunan  iş makinaları-trafolar-ağır sanayi malzemeleri  vb. gibi alanların şehirler arası nakliyesi yapılarak arz ve talepleri karşılama işine denir. Ağır nakliyat, zor ve kolay olmayan  maliyeti yüksek bir iş olduğundan dikkatli ve planlı yapılması  gerekmektedir.bir iş olduğu için çok planlı bir şekilde organize edilmesi gerekmektedir.

İzmir Amasya Lojistik olarak ağır nakliyat taşımada amacımız; yapmış olduğumuz iş makineleri taşımacılığı, yıkım ve yapım makineleri taşımacılığı, özel üretim ekipman taşımacılığı, trafo taşımacılığı, ve vinç ve parça taşımacılığı gibi alanlarda müşteri memnuniyetini ve ürün güvenliğini ön safhada tutarak ürün güvenliğini sağlayarak, ürünü istenilen zamanda  ve yerde adrese istenilen yerde bulundurmaktır.

Amasya Büro ofis taşımacılığı

Ofis taşıma  uzman kadrosu olan bir firmayı seçtiğiniz takdirde nakliyesini gerçekleştireceğiniz firma olarak size bir telefon kadar yakınız uzman halkla ilişkiler  müşteri temsillerimiz size büro nakliyesinin nasıl taşınacağı olarak bilgi verir. Ve büro eşyalarınız elemanlı veya elemansız olarak gerçekleştirilir.Tüm büro malzemeleri demonte edilir.sarılır özel evraklar kutulanır.büro malzemeleriniz çizilmeye karsı dirençli streçlenir ve nakliyeye hazır hale getirilir.size sadece bir telefon kadar yakınız.

Amasya Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat izmir olarak türkiyenin bir fiil her iline ve ilçesine günlük nakliyat sevkiyatlarımız bulunmaktadır.Şehirler arası nakliyat ambarı izmir olarak taşınan tüm emtialar yerinde sigorta kapsamında alınıp adrese teslimat garantisi içermektedir.